Prowadzący

Maja i WojtekNazywamy się Maja i Wojtek Pietkiewicz, od ponad 11 lat jesteśmy małżeństwem. Mamy dwoje dzieci: Tymona i Emilkę. Naszym powołaniem jest propagowanie miłości małżeńskiej trwającej całe życie. Każde małżeństwo staramy się przekonać, jak fantastyczne mogą być randki z własnym małżonkiem. Należymy do wspólnoty Domowego Kościoła  i ruchu Spotkań Małżeńskich. Lubimy rozmowy przy kawie, podróże i tango.
Braliśmy udział w kursie w 2006 i tak się zachwyciliśmy, że co roku staramy się poprowadzić jedną edycję. Udało nam się zarazić naszą pasją przyjaciół i teraz prowadzimy kurs wspólnie.


Ania i KornelNazywamy się Ania i Kornel Karwasińscy. Jesteśmy małżeństwem ponad 8 lat. Mamy trójkę dzieci – córkę Anielę i syna Antoniego oraz najmłodszą Marysię. Nasze małżeństwo jest dla nas priorytetem, staramy się o nie dbać i rozwijać je. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, dobrze bawimy się w swoim towarzystwie. Jesteśmy dla siebie przyjaciółmi i najważniejszymi osobami.

W Kursie Małżeńskim Alfa jako uczestnicy wzięliśmy udział w 2009 r. Program bardzo nam się spodobał i pomógł nam. Od tamtej pory z przekonaniem sami prowadziliśmy ten Kurs już kilka razy.